Kursy

Kursy odbywaj się w sklepie Kiltowo, ul. Ząbkowska 54, 03-735 Warszawa  (dojazd do sklepu - kliknij tutaj)

Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe (do max. 3 osób) - na przykład wspólny kurs z koleżanką, siostrą, dzieckiem... Szyjemy i  pikujemy na maszynach Bernina Bernette Milan 5.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego (782-45-93-87) lub mailowego (sklep@kiltowo.pl).

Przykładowe kursy: 

  • Patchwork od A do Z: top, kanapka, pikowanie, lamówka -  kurs 6-godzinny - dwa razy  po 3 godziny

Po tym kursie niestraszny będzie Ci żaden patchwork, bo będziesz wiedzieć jak z poszczególnych elementów stworzyć gotową całość. Czy to podkładka, czy narzuta, podstawy są takie same. Uczymy się krojenia nożem krążkowym, zszywamy wierzch patchworku, poznajemy które wypełnienie do jakiego patchworku, tworzymy trójwarstwową „kanapkę”, pikujemy i lamujemy. Na kursie tworzymy dwie różne podkładki na stół (dwie różne techniki zszywania tkanin, pikowania i lamówki). Kurs trwa 6 godziny (dwa razy po 3 godziny). Cena kursu od osoby: 210 zł (kurs indywidualny) lub 160 zł (kurs grupowy 2-3 osoby). Cena obejmuje wszystkie materiały potrzebne do ćwiczeń.

  • Podstawy pikowania z wolnej ręki - kurs 3-godzinny 

Jak „rysować” na maszynie pikowane  wzory na patchworku ? Na kursie uczymy się podstaw pikowania z wolnej ręki, które pozwala nie tylko na łączenie wszystkich warstw patchworku, ale jest jego ogromną ozdobą. Kurs trwa 3 godziny. Cena kursu od osoby: 120 zł (kurs indywidualny) lub 90 zł (kurs grupowy 2-3 osoby). Cena obejmuje wszystkie materiały potrzebne do ćwiczeń.

  • Koła i fale, czyli szycie po łuku  - kurs 3-godzinny 

Jak zszyć dwa kawałki tkanin po linii falistej ? Jak wszyć ćwiećkoło a nawet całe koło? Ten kurs nauczy Cię jak tworzyć obłe elementy patchworku, nadające mu miękkości i dynamiki. Na kursie tworzymy różne fragmenty wzorów patchworkowych do wykorzystania w późniejszych projektach. Kurs trwa 3 godziny.  Cena kursu od osoby: 100 zł (kurs indywidualny) lub 75 zł (kurs grupowy 2-3 osoby). Cena obejmuje wszystkie materiały potrzebne do ćwiczeń. 

  • Mój pierwszy kocyk patchworkowy - kurs 6-godzinny - dwa razy  po 3 godziny

Skomponuj swój zestawów wzorzystych, kolorowych kwadratów i uszyj z nich swój pierwszy kocyk patchworkowy od A do Z (z lamówką i pikowaniem). Wielkość kocyka:  85 cm x 100 cm. Kurs trwa 6 godzin i podzielony jest na dwie części po 3 godziny. Cena za obie części kursu od osoby: 250 zł  (kurs indywidualny) lub 190 zł (kurs grupowy 2-3 osoby). Cena obejmuje materiały na wierzch, jednobarwną tkaninę na spód i lamówkę oraz bawełniane lub poliestrowe wypełnienie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl