

Tkaniny w naszym sklepie sprzedajemy na tłuste ćwiartki (FQ - fat quarter). Jest to kawałek tkaniny wielkości 1/4 metra bieżącego. Jego dokładny wymiar zależy od szerokości tkaniny. W przypadku tkanin o szerokości 110 cm jest to 55 cm x 50 cm. W przypadku tkanin o szerokości 145 cm jest to 72 cm x 50 cm. Dokładne wymiary są podane w opisie każdej tkaniny.
Podana cena dotyczy 1 tłustej ćwiartki (FQ). W przypadku zakupu większej ilości tłustych ćwiartek, tkaninę przesyłamy w jednym kawałku, czyli np.:
1 FQ to kawałek 55 cm x 50 cm
2 FQ to kawałek 110 cm x 50 cm
3 FQ to kawałek 110 cm x 75 cm
4 FQ to kawałek 110 cm x 100 cm
Tkaniny jednobarwne można kupić w formie tzw. "długiej tłustej ćwiartki", czyli 25 cm x szerokość tkaniny. Jeśli chcieliby Państwo kupić długą FQ, prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Nici Rasant malinowe 2070

Opis
Nici Rasant 120 - nici szwalnicze o rdzeniu poliestrowym w oplocie bawełnianym. Idealne do szycia i pikowania tkanin bawełnianych (matowe bawełniane wykończenie, wytrzymały rdzeń poliestrowy).
Producent: Amann
Numer: 2070
Kolor: malinowy
Nawój: 1000m