

Tkaniny w naszym sklepie sprzedajemy na tłuste ćwiartki (FQ - fat quarter). Jest to kawałek wielkości 1/4 metra bieżącego. Jego dokładny wymiar zależy od szerokości tkaniny. W przypadku tkanin o szer. 110 cm jest to 55 cm x 50 cm. W przypadku tkanin o szer. 150 cm jest to 75 cm x 50 cm. Dokładne wymiary są podane w opisie każdej tkaniny.
Podana cena dotyczy 1 tłustej ćwiartki (FQ). W przypadku zakupu większej ilości tłustych ćwiartek, tkaninę przesyłamy w jednym kawałku, czyli np.:
1 FQ to kawałek 50 cm x 55 cm
2 FQ to kawałek 50 cm x 110 cm
3 FQ to kawałek 75 cm x 110 cm
4 FQ to kawałek 100 cm x 110 cm
5 FQ to kawałek 125 cm x 110 cm...
Tkaniny można też kupić w formie tzw. "długiej tłustej ćwiartki", czyli 25 cm x szerokość tkaniny (np. 25 cm x 110 cm) . Jeśli chcieliby Państwo kupić długą FQ, prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Wypełnienia i flizeliny sprzedajemy co 25 cm. Podana cena jest ceną za kawałek (sztukę) wielkości 0,25 metra bieżącego. Wypełnienie / flizelinę przesyłamy w jednym kawałku.
Minimalna ilość zakupu wypełnienia / flizeliny to 0,5 metra bieżącego.
Rejuvenation
Opis
Tkanina bawełniana firmy Maywood Studio typu ombre.
Wzór: fale w stopniowalnej tonacji niebieskiego z białymi kropkami.
Tkaninę ze względu na wzór sprzedajemy w formie tzw. długiej tłustej ćwiartki.
Pierwsze zdjęcie przedstawia fragment tkaniny wielkości ok. 1 mb.
********************
Kolekcja: Rejuvenation
Producent: Maywood Studio (USA)
Skład: 100% bawełna
Szerokość: 110 cm
Pranie: w temperaturze 30 stopni. Rekomendujemy zdekatyzowanie tkaniny przed użyciem.
Jednostka sprzedaży: podana cena dotyczy 1 długiej tłustej ćwiartki (FQ), tzn. kawałka 25 cm x 110 cm. W przypadku zakupu większej ilości tłustych ćwiartek, tkaninę przesyłamy w jednym kawałku:
1 FQ = 25 cm x 110 cm
2 FQ = 50 cm x 110 cm
3 FQ = 75 cm x 110 cm
4 FQ = 100 cm x 110 cm
5 FQ = 125 cm x 110 cm ...